Kingston 32 GB, DDR4, 1600 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KCP432SD8/32
- Saadavus: 5
-
347€
Kingston 32 GB, DDR4, 1600 MHz, Notebook, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 55.00 mm |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 15.00 mm |
| CAS-latentsusaeg | CL22 |
| ECC | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälu kujutegur | 260 Pin SODIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1x32 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Paber/Papp | 18.00 g |
| Palette Qty | 6160 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: kingston 32 gb, ddr4, 1600 mhz, notebook, registered no, ecc no, kcp432sd832, kingston, malud

